Veebiseminar - ettevõtte töövood ühes keskkonnas – puhkuste haldusest kuluaruannete ja juhenditeni

May 03, 2024
Line vertical
Kas tunned, et 21. sajand võiks kajastuda teie ettevõtte igapäevaelus rohkem? Dokumendid ei liiguks paberil, e-mailis või antakse infot edasi hoopis suuliselt. Lisaks tekiks ülevaade, kes puhkab järgmisel nädalal või kellel on uuendatud sisekorraeeskiri lugemata?

Eesmärk: Yester programm aitab teil teha tööd targalt, kaasates kogu ettevõtte. Veebiseminaril tutvustame, kuidas teha Yesteris erinevaid avaldusi ning kuidas toimivad kinnitusringidPuhkuseavaldused, puhkusegraafikud, sõidupäevikud, sisekorraeeskirjad või ohutusjuhendid, kuluaruanded ning lähetusaruanded, erinevad avaldused – kõiki neid ning palju muud on teil võimalik teha ühes keskkonnas – Yesteris.

Miks võiks koolitusel osaleda? Kas tunned, et 21. sajand võiks kajastuda teie ettevõtte igapäevaelus rohkem? Dokumendid ei liiguks paberil, e-mailis või antakse infot edasi hoopis suuliselt. Lisaks tekiks ülevaade, kes puhkab järgmisel nädalal või kellel on uuendatud sisekorraeeskiri lugemata?

Kellele koolitus on suunatud: palgaarvestajatele, raamatupidajatele, ettevõtete juhtidele ja teistele huvilistele.

Siin tulebki appi Yester.

Yesterit võib vaadata, kui töötajate iseteeninduse keskkonda, millele on teie inimestel ligipääs igalt poolt ning igast seadmest. Teha saab erinevaid avaldusi, peale mida toimub kinnitusring. Mõned näited:

  • Puhkuseavaldused, haigused, puhkusegraafikud koos graafikuga
  • Avaldused andmaks teada näiteks maksuvaba tulu muutusest
  • Töötajad saavad lugeda ning kinnitada sisekorraeeskirjadest või muudest juhenditest arusaamist
  • Sõidupäevikud isiklikule või ettevõtte autole
  • Kuluaruanded, lähetustaotlused ning lähetusaruanded
  • Saada kellelegi ülesanne osaleda näiteks inventuuril, vaadata üle IT eeskiri või palu teha mõni muu ülesanne

Kinnitatud avaldused saavad liikuda edasi näiteks palgaarvestusse või tööajaarvestuse lahendustesse. Yesteril on palju integratsioone. Mõneks näiteks on Merit Palk, Taavi Personal, Directo, Begin.

Pane end kirja veebiseminarile, kus tutvustame lahendust, mida kasutatakse suurtest tööstustest kuni kümne töötajaga ettevõteteni!

Juba 14. mai tutvustame veebiseminaril Yesteri võimalusi ja lahendusi lähemalt ning vastame küsimustele. Registreeri end tasuta veebiseminarile

Võta meiega ühendust

Arrow right
+372 514 9993
info@yester.eu