Puhkuste
haldamine

Puhkuste Line vertical

Puhkamine on oluline osa tööst! Yesteri puhkusehaldus annab selge ülevaate ning muudab mugavaks ja kiireks ettevõtte töötajate puhkuste planeerimise, avalduste tegemise, kinnitamise ja kõik muu sellega seonduva.

Vaata lähemalt

Puhkuste


Kuluaruanded

Line vertical

Kuluaruande tegemine ei saaks olla enam lihtsam: töötaja teeb telefoniga tšekist pildi ja esitab kuluaruande kohe ostukohas või koostab selle kindla perioodi kohta. Seejärel suunatakse aruanne automaatselt kinnitusringile ning sealt edasi juba raamatupidamisse.

Kas saab olla veel midagi lihtsamat?

Töötajate
taotlused

Töötajate Line vertical

Lihtne võimalus edastada tööandjale kiirelt ja kompaktselt jooksvat infot. Näiteks, kui:

 • töötajal on uus arveldusarve number;
 • muutus tulumaksuvaba miinimum;
 • sündis uus laps;
 • töötaja soovib pakutavat soodustust, avanssi;
 • edastada tervisetõendit;
 • või mida iganes muud.

Yesteri lahendus võimaldab töötajal väga kiiresti ja mugavalt edastada tööandjale olulist infot. Info liigub õige inimeseni just nii nagu see teie ettevõttes ettenähtud on.

Töötajate

Lähetustaotlused
ja lähetusaruanded

Lähetustaotlused Line vertical

Yesteriga on lähetused lihtsad. Lähetusavalduse saab teha töötaja ise või tööandja.

Vajadusel on võimalik läbi Yesteri küsida ettemaksu päevarahade või muude kulude katmiseks.

Lähetuse ajal on töötajal võimalik jooksvalt juba telefonist sisestada tšekke, et need sobival hetkel koondaruandena ära esitada.

Lähetustaotlused


Sõidupäevikud

Line vertical

Sõltumata sellest, kas töötaja kasutab tööandja või oma isiklikku autot, on tänu Yesterile sõidupäeviku pidamine imelihtne.

Isikliku auto kasutamise korral saab aruande esitada nii iga sõidu kohta eraldi kui ka koondaruandena pikema perioodi kohta. Tööandja sõiduki kasutamisel saavad kasutajad oma iga sõidu kiirelt ja mugavalt Yesterisse kirja panna. Ei mingit segadust ega viivitusi.

 

Mittevastavused
ja kliendikaebused

Line vertical

Do you want to know the fastest way to turn mistakes into value? Yester knows.

For the most efficient management of nonconformities and customer complaints, we help your organization create a workflow that enables you to clarify the root causes of a problem (for example, by using your own existing process or the 8D methodology), involve all the necessary people in solving the problem, and always have a clear overview of how many customer complaints or nonconformities are currently open and who is dealing with them.

See an overview of the registered nonconformities and customer complaints in Yester or use them to make an analysis in, for example, PowerBI, Tableau or any other data analysis tool you use.

Kas tahad teada, kuidas vigadest kõige kiiremini väärtus saab? Yester teab.

Mittevastavuste ja kliendikaebuste kõige operatiivsemaks haldamiseks aitame teie organisatsioonil luua töövoo, mille abil saate selgust probleemi algpõhjustest (näiteks kasutades teie enda olemasolevat protsessi või 8D metoodikat), kaasata probleemi lahendusse kõik vajalikud inimesed ning omada alati selget ülevaadet selle kohta, kui paljud kliendikaebused või mittevastavuseid hetkel avatud on, kes nendega tegeleb

Vaata ülevaadet tehtud mittevastavustest ja kliendikaebustest Yesteris või tee nende põhjal analüüs näiteks PowerBI-s, Tableaus või teil kasutusel olevas andmeanalüüsi tööriistas.

Saada ülesanne
või lisa märkamine

Saada ülesanne Line vertical

Kiired märkamised või tööülesanded – lihtsalt sisesta info, mida soovid kolleegile edastada, vajadusel lisa pilt ning tähtaeg ning saada teele. Kõik tööga seotud info on ühes kohas ning jõuab sekunditega õige inimese töölauale.

Ülesande saaja võib selle kommentaaridega tagasi saata või edasi suunata, kuid alati algatajale jääb ülevaade, mis seisus ülesanne hetkel on.

Saada ülesanne


Juhendid

Line vertical

Kas minu ettevõtte või organisatsiooni juhendid on töötajatele alati kättesaadavad? Kust nad neid leiavad ning milline on kõige viimane versioon?

Yester loob võimaluse lisada kõik töö tegemiseks vajalikud juhendid ühte kindlasse kohta. Lisa neid faili või lingina, muudatuste korral on kõikidel töötajatel alati ligipääse kõige värskemale versioonile juhenditest.

Teie
unikaalne töövoog

Line vertical

Kas teie ettevõttes või organisatsiooni on mõni töövoog või -protsess, mis valmistab pidevat peavalu ja vajab korda tegemist? Yester on loodud töövoogude lihtsustamiseks!

Anna meile oma murest märku. Meie suunavad küsimused aitavad meil üheskoos töötada välja just teie ettevõtet või organisatsiooni toetava töövoo ning luua vastavad vormid ja integratsioonid. 

Vaata lähemalt

 

 

 

 • Sõnasta selgelt probleem, mida soovite lahendada
 • Kirjelda töövoog, kuidas lahenduseni jõua
 • Otsusta, mis infot peate selleks koguma
 • Aitame teil luua vormid, mis liiguvad töövoos
 • Loome vajalikud integratsioonid
 • Otsusta, kes peaksid töövoos osalema ning määra neile rollid ja õigused
 • Kutsu kasutajad Yesterisse. Kasutajad võivad sisse logida kasutades enda kasutajanime, e-maili, telefoninumbrit või Active Directorit

Võta meiega ühendust

Arrow right
+372 514 9993
info@yester.eu